Vyhlášení výběrového řízení – ERASMUS+ Letní semestr

Ústav Blízkého východu a Afriky FF UK vyhlašuje v rámci programu Erasmus+ druhé kolo výběrových řízení na letní semestr 2018/19 na studijní pobyty na následujících univerzitách:

• Německo, Freie Universität Berlin, Institut für Judaistik (2×5 měsíců)

• Irsko, Trinity College Dublin, Department of Near and Middle Eastern Studies (3×3 měsíce)

• Slovensko, Univerzita Komenského v Bratislave, Katedra klasickej a semitskej filológie (2×5 měsíců)

• Německo, Universität Hamburg, Asien-Afrika-Institut (2×5 měsíců)

• Nizozemské království, Universiteit van Amsterdam, Department of Jewish Studies (1×5 měsíců)

Termín uzávěrky výběrového řízení na ÚBVA je sobota 15. září 2018 v 10:00. Do tohoto termínu prosím zašlete curriculum vitae a motivační dopis (max. 500 slov) s uvedením adresy, ročníku a oboru na e-mailovou adresu milan.zonca@ff.cuni.cz. Do stejného termínu je nutné založit si přihlášku na adrese https://is.cuni.cz/webapps.

Podmínky: Student musí být během celého výjezdu počínaje nominací zapsán ke studiu (vč. kombinovaného studia) na FF UK. Vyjet lze nejdříve ve 2. ročníku Bc. studia a nejpozději ve 4. ročníku Bc. studia. O místa v programu Erasmus+ se mohou ucházet také studenti, kteří již v minulosti vyjeli v rámci programu Erasmus. Studenti jiných oborů si musí předem vyžádat svolení přijímající katedry/ústavu (stačí domluvit e-mailem).

Úvod > Novinky > Vyhlášení výběrového řízení – ERASMUS+ Letní semestr